Szanowni Państwo, 

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że dnia 1 marca 2021 roku została uruchomiona witryna internetowa o nazwie Repozytorium szkoleń i kursów, gdzie pracownicy Uniwersytetu Szczecińskiego znajdą informacje na temat możliwości szkoleniowych i materiałów edukacyjnych w formie nagranych webinariów. Szkolenia odbywać się będą za pośrednictwem aplikacji MS Teams (ale także możliwe jest korzystanie z dodatkowych narzędzi takich jak platforma Moodle). 

Zapisy na wybrane szkolenia odbywają się poprzez dołączenie do odpowiedniego zespołu w aplikacji MS Teams, czyli poprzez kliknięcie odpowiedniego linku znajdującego się w opisie szkolenia. 

Istnieje możliwość zaproponowania nowego szkolenia (które pracownik chce poprowadzić), poprzez wypełnienie formularza w sekcji zgłoszenie szkolenia. Następnie propozycja zostanie zweryfikowana i dodana na stronę repozytorium szkoleń i kursów. 

Witryna internetowa Repozytorium

Przy pierwszym uruchomieniu witryny Repozytorium szkoleń i kursów wymagane jest zalogowanie się do systemu SharePoint. Dane do logowania są takie same jak Państwa dane do poczty w domenie usz.edu.pl. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowanych dla Państwa kursów.