Z wielką radością informujemy, że pracownicy naszego Instytutu zostali laureatami konkursów na Naukowca Roku US oraz Najlepszego Młodego Naukowca US.

Pani dr hab. Paulina Niedźwiedzka-Rystwej, prof. US otrzymała tytuł Naukowca Roku US.

Pan mgr Rafał Hrynkiewicz otrzymał tytuł Najlepszego Młodego Naukowca US.

Laureatom bardzo serdecznie gratulujemy!

Konkurs na Najlepszego Naukowca US ma na celu promowanie najwybitniejszych osiągnięć naukowych dokonanych przez nauczycieli akademickich naszej Uczelni.

Przeprowadza się go w następujących kategoriach:

• nauki ekonomiczne i prawne;
  • nauki humanistyczne, teologiczne i pozostałe społecznych;
  • nauki ścisłe, przyrodnicze i nauki o zdrowiu.

Konkurs Najlepszy Młody Naukowiec kierowany jest do wyróżniających się nauczycieli akademickich, zatrudnionych w Uniwersytecie Szczecińskim na stanowisku asystenta, nieposiadających stopnia doktora oraz  doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego. Celem konkursu jest promocja osiągnięć naukowych młodych naukowców  pracujących na naszej Uczelni.

Przeprowadza się go w następujących kategoriach:

• nauki ekonomiczne i prawne;
  • nauki humanistyczne, teologiczne i pozostałe społecznych;
  • nauki ścisłe, przyrodnicze i nauki o zdrowiu.