Szanowni Państwo,
Z radością informujemy, że Instytut Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Instytut Nauk Teologicznych Uniwersytetu Szczecińskiego otrzymały wsparcie finansowe w ramach projektu Ministerstwa Edukacji i Nauki pt.: „𝙋𝙧𝙯𝙮𝙧𝙤𝙙𝙣𝙞𝙘𝙯𝙚 𝙙𝙯𝙞𝙚𝙙𝙯𝙞𝙘𝙩𝙬𝙤 𝙯𝙞𝙚𝙢 𝙥𝙤𝙘𝙮𝙨𝙩𝙚𝙧𝙨𝙠𝙞𝙘𝙝 𝙯𝙖𝙘𝙝𝙤𝙙𝙣𝙞𝙚𝙟 𝙋𝙤𝙡𝙨𝙠𝙞”.
Przyznana kwota to 𝟭 𝟲𝟭𝟰 𝟭𝟭𝟰,𝟲𝟬 𝘇ł.
Kierownikiem projektu z ramienia Instytutu Biologii jest 𝗱𝗿 𝗵𝗮𝗯. 𝗟𝗶𝗱𝗶𝗮 𝗦𝗸𝘂𝘇𝗮, 𝗽𝗿𝗼𝗳. 𝗨𝗦, natomiast z Instytutu Nauk Teologicznych – 𝗸𝘀. 𝗱𝗿 𝗵𝗮𝗯. 𝗚𝗿𝘇𝗲𝗴𝗼𝗿𝘇 𝗖𝗵𝗼𝗷𝗻𝗮𝗰𝗸𝗶, 𝗽𝗿𝗼𝗳. 𝗨𝗦, Dziekan Wydziału Teologicznego.
Projekt realizowany będzie przez Katedrę Ekologii i Antropologii, Katedrę Genetyki i Genomiki, Zespół badawczy biologii molekularnej (z Instytutu Biologii) oraz Instytut Nauk Teologicznych.
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie wniosku o dofinansowanie projektu.