Miło nam poinformować, że w ostatni piątek została podpisana umowa między Instytutem Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego, a Zespołem Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie.
Przedmiotem umowy jest współpraca o charakterze naukowym i dydaktycznym, mająca na celu kształtowanie umiejętności i uzdolnień kierunkowych uczniów klas kształcących w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych (rozszerzona biologia) oraz rozwijanie ich indywidualnych zainteresowań. Umowa ma umożliwić wymianę doświadczeń z zakresie nauki, edukacji i wychowania młodzieży.
Podczas spotkania omówiony został szczegółowo plan działania, a podpisy na umowie złożyli: Pan prof. dr hab. inż. Robert Czerniawski – Dyrektor Instytutu Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz dr n. med. Adam Grzegrzółka – Dyrektor Zespołu Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie.