Już w PONIEDZIAŁEK rozpoczyna się kolejna, V edycja Epidemia Świątecznego Pomagania 🎁

Jest to akcja charytatywna organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Immunobiologii Chorób Zakaźnych i Nowotworowych Neutrofil wraz z Zespołem Immunologii Doświadczalnej i Immunobiologii Chorób Zakaźnych i Nowotworowych IMMUNO, które działają w ramach Instytutu Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego, wraz z Radami Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych US oraz Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania US.

Celem tegorocznej edycji jest zbiórka darów dla Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Gryfinie.

❗️Akcja trwa od 21 listopada do 12 grudnia 2022.❗️

Zbiórkę można wesprzeć poprzez włożenie darów, do specjalnie oznakowanych koszy z logiem akcji w budynkach Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego:

📌Instytyt Biologii – Wąska 13 i Felczaka 3c
📌Instytyt Fizyki i Instytyt Matematyki – Wielkopolska 15
📌Instytyt Nauk o Morzu i Środowisku – Mickiewicza 16
📌Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania – Cukrowa 8 i Mickiewicza 64.

🎄Podarujmy razem Komuś magię Świąt i otwórzmy Nasze serca dla tych, którzy najbardziej potrzebują ich ciepła.🎄