Sekretariat naukowy Instytutu (administracja) obsługuje pracownik Sekcji ds. Nauki – Nauki Ścisłe i Przyrodnicze:
mgr Sylwia Wochna- Bartnik (tel. 91 444 1515; ul. Wąska 13 p.10)

 


SPIS ALFABETYCZNY PRACOWNIKÓW INSTYTUTU BIOLOGII US

*/ Grupa zatrudnienia:
– pracownicy badawczo- dydaktyczni (BAD-DYD) i badawczy (BAD),
– pracownicy dydaktyczni (DYD),
– pracownicy naukowo- techniczni oraz inżynieryjno- techniczni (TECH)

**/ budynek: W – ul. Wąska 13, F – ul. Felczaka 3c, M – ul. Mickiewicza 16A

*/Grupa zatrudnienia Nazwisko Imię tytuł, stop. nauk. stanowisko tel. 91 444- **/bud. /pom. email
BAD-DYD Achrem  Magdalena dr hab. adiunkt z hab. 1523 W 32 magdalena.achrem@usz.edu.pl
BAD-DYD Adamska  Małgorzata dr hab. adiunkt z hab. 1504 F 302C malgorzata.adamska@usz.edu.pl
BAD-DYD Bańkowska  Aleksandra mgr asystent   W 404 aleksandra.bankowska@usz.edu.pl
BAD-DYD Bębnowska Dominika mgr asystent   F 102C dominika.bebnowska@usz.edu.pl
TECH Beker Karolina mgr st. technik 1563 W 010 karolina.beker@usz.edu.pl
BAD-DYD Blatkiewicz Małgorzata dr n.med. adiunkt   F 102C malgorzata.blatkiewicz@usz.edu.pl
TECH Bocian Mateusz mgr st. technik 1563 W 010 mateusz.bocian@usz.edu.pl
DYD Bucior-Kwaczyńska  Anna dr st. wykładowca 1571 W 204 anna.bucior-kwaczynska@usz.edu.pl
BAD-DYD Cembrowska-Lech  Danuta dr adiunkt 1611 W 020 danuta.cembrowska-lech@usz.edu.pl
BAD-DYD Czerniawski  Robert prof. dr hab. inż. prof. US 1624 F 201C robert.czerniawski@usz.edu.pl
TECH Dacka Elżbieta mgr inż. spec. inż. – tech. 1599 F 404 elzbieta.dacka@usz.edu.pl
BAD-DYD Dudzińska  Wioleta dr hab. adiunkt z hab. 1597 F 407 wioleta.dudzinska@usz.edu.pl
BAD-DYD Dziewulska  Katarzyna dr hab. prof. US 1619 F 203B katarzyna.dziewulska@usz.edu.pl
BAD-DYD Filip  Ewa dr inż. adiunkt 1637 W 33 ewa.filip@usz.edu.pl
TECH Gieda Ewa   st. technik 1590 F 110 ewa.gieda@usz.edu.pl
TECH Goździk Iwona mgr st. spec. nauk.-tech. 1622 F 201A iwona.gozdzik@usz.edu.pl
BAD-DYD Grinn-Gofroń  Agnieszka dr hab. prof. US 1643 W 306 agnieszka.grinn-gofron@usz.edu.pl
TECH Górecka Ewa mgr st. technik 2511 M 17 ewa.gorecka@usz.edu.pl
BAD-DYD Hrynkiewicz Rafał mgr asystent 1632 F 112 rafal.hrynkiewicz@usz.edu.pl
BAD-DYD Hukowska-Szematowicz  Beata dr hab. prof. US 1592 F 102B beata.hukowska-szematowicz@usz.edu.pl
BAD-DYD Jankowiak  Łukasz dr hab. prof. US 1570 W 322C lukasz.jankowiak@usz.edu.pl
BAD-DYD Kalinka  Anna dr adiunkt 1523 W 32 anna.kalinka@usz.edu.pl
DYD Karczyński Piotr mgr wykładowca 1694 W 221 piotr.karczynski@usz.edu.pl
BAD-DYD Kępczyńska  Ewa prof. dr hab. profesor 1693 W 219 ewa.kepczynska@usz.edu.pl
BAD-DYD Kępczyński Jan prof. dr hab. profesor 1544 W 024 jan.kepczynski@usz.edu.pl
BAD-DYD Kirczuk  Lucyna dr adiunkt 1618 F 203A lucyna.kirczuk@usz.edu.pl
TECH Kiriaka Beata mgr inż. spec. inż. – tech. 1655 W 322B beata.kiriaka@usz.edu.pl
TECH Kompowska Anna mgr inż. st. spec. nauk.-tech. 1587
1617
F
W
201B
016
anna.kompowska@usz.edu.pl
TECH Kordun Adam   technik 1563 W 010  
BAD-DYD Krepski  Tomasz dr adiunkt 1679 W 303 tomasz.krepski@usz.edu.pl
BAD-DYD Król Paulina dr adiunkt 1694 W 221 paulina.krol@usz.edu.pl
TECH Krzywda Marta mgr st. technik 2511 M 17 marta.krzywda@usz.edu.pl
TECH Kulińska Agata mgr spec. inż. – tech. 1605 F 111 agata.kulinska@usz.edu.pl
TECH Kurnicki Bartosz mgr spec. inż. – tech. 1563 W 26 bartosz.kurnicki@usz.edu.pl
TECH Łagowska Katarzyna mgr st. spec. inż. – tech. 1527 W 218 katarzyna.lagowska@usz.edu.pl
TECH Łysko Andrzej dr st. spec. inf.       andrzej.lysko@usz.edu.pl
BAD-DYD Maruszewska  Agnieszka dr adiunkt 1554 F 022B agnieszka.maruszewska@usz.edu.pl
BAD-DYD Niedźwiedzka-Rystwej  Paulina dr hab. prof. US 1593 F 112 paulina.niedzwiedzka-rystwej@usz.edu.pl
BAD-DYD Orłowska  Anna dr adiunkt 1695 W 220 anna.orlowska@usz.edu.pl
BAD Polakowski Michał dr adiunkt       michal.polakowski@usz.edu.pl
BAD-DYD Poniewierska-Baran  Agata dr adiunkt 1674 W 317 agata.poniewierska-baran@usz.edu.pl
BAD-DYD Popiela  Agnieszka prof. dr hab. profesor 1561 F 06B agnieszka.popiela@usz.edu.pl
TECH Rakowska Patrycja mgr st. technik 1521 F 303C patrycja.rakowska@usz.edu.pl
BAD-DYD Rębacz-Maroń  Ewa dr hab. prof. US 1558 W 315 ewa.rebacz-maron@usz.edu.pl
TECH Rutkowska Magdalena mgr st. spec. nauk.-tech. 1641 W 30 magdalena.rutkowska@usz.edu.pl
TECH Rybak Kinga mgr inż. st. technik 1696 W 032 kinga.rybak@usz.edu.pl
BAD-DYD Rymaszewska  Anna dr hab. prof. US 1582 F 302A anna.rymaszewska@usz.edu.pl
BAD-DYD Sielatycka Katarzyna dr adiunkt   F 411 katarzyna.sielatycka@usz.edu.pl
TECH Sielska Anna lic. technik   F 06A anna.sielska@usz.edu.pl
BAD-DYD Skotarczak  Bogumiła prof. dr hab. profesor 1522 F 303A bogumila.skotarczak@usz.edu.pl
DYD Skotnicka  Ewa dr inż. st. wykładowca 1597 F 407 ewa.skotnicka@usz.edu.pl
BAD-DYD Skuza  Lidia dr hab. prof. US 1535 W 31 lidia.skuza@usz.edu.pl
BAD-DYD Sługocki  Łukasz dr adiunkt 1579 W 304 lukasz.slugocki@usz.edu.pl
BAD-DYD Soroka  Marianna dr hab. prof. US 1583 F 302B marianna.soroka@usz.edu.pl
DYD Szućko  Izabela dr wykładowca 1641 W 32 izabela.szucko@usz.edu.pl
BAD-DYD Tarasiuk  Jolanta prof. dr hab. profesor 1551 F 019 jolanta.tarasiuk@usz.edu.pl
BAD-DYD Tokarz-Deptuła  Beata dr hab. prof. US 1610 F 108 beata.tokarz-deptula@usz.edu.pl
BAD-DYD Trzeciak-Ryczek  Alicja dr adiunkt 1674 W 314 alicja.trzeciak-ryczek@usz.edu.pl
BAD-DYD Wąsowicz Barbara mgr asystent 1521 F 303C barbara.wasowicz@usz.edu.pl
BAD-DYD Wodecka  Beata dr hab. prof. US 1581 F 302C beata.wodecka@usz.edu.pl
BAD-DYD Wszołek Agata mgr inż. asystent 1512 F 022C agata.wszolek@usz.edu.pl
TECH Żukowska Bożenna mgr inż. spec. inż. – tech. 1591 W 8 bozenna.zukowska@usz.edu.pl